Targi jachtów i sportów wodnych otwarte

Wielkie otwarcie „Warszawskiego Salonu Jachtowego”. Bramki targów Jachtowych i Sportów Wodnych właśnie otworzyły się na odwiedzających.

Cała branża jachtowa wyczekiwała tego wydarzenia z niecierpliwością i stało się, największe w Polsce targi marine rozpoczynają się właśnie dziś!

Włożyliśmy mnóstwo pracy aby tegoroczna edycja targów została dopięta na ostatni guzik. Zaprezentują się producenci jachtów i łodzi, skuterów wodnych, sprzętu i akcesoriów dedykowanych sportom motorowodnym jak i firmy oferujące czarter jachtów i łodzi, firmy świadczące specjalistyczne usługi, agentów firm ubezpieczeniowych i leasingowych. Miłośników podwodnej eksploracji zapraszamy na strefę dla nurków.

Poza ekspozycją, przez wszystkie dni targowe, odwiedzający będą mogli wysłuchać prelekcji wystawców oraz podróżników blogerów, twórców popularnego kanału Youtube – SailOceans.

Tegoroczna edycja to świetna okazja zarówno na znalezienie łodzi idealnej dla Ciebie, akcesoriów marine i sportowych, ale i poszerzenia wiedzy o rynku oraz wzbogacenie swojej sieci kontaktów biznesowych. Warszawski Salon Jachtowy to wyjątkowa okazja na miłe i produktywne spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi, czy partnerami biznesowymi.

Godziny otwarcia:

05-06.11.2021 – 10:00 – 18:00

07.11.2021 – 10:00 – 17:00