DLACZEGO WARTO?

lamp

POZNASZ NAJNOWSZE TRENDY BRANŻOWE

handshake

NAWIĄŻESZ NOWE KONTAKTY BIZNESOWE

head

ZDOBĘDZIESZ CENNĄ WIEDZĘ I POZNASZ NOWOŚCI RYNKU

Zapraszamy na niezapomniane targi Poland Boat Show w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie, pod Warszawą! Odkryj najnowsze modele żaglówek, łodzi motorowych oraz innowacyjne technologie i akcesoria żeglarskie. Spotkaj się z ekspertami, wymieniaj się doświadczeniami i znajdź idealną łódź dla swojej pasji. Bądź częścią tej pasjonującej społeczności, która dzieli miłość do żeglowania.

Doświadczeni producenci, dostawcy i specjaliści w dziedzinie żeglarstwa prezentują najwyższej jakości łodzie, jachty i akcesoria. Ich wiedza, pasja i zaangażowanie są gwarancją doskonałej obsługi i fachowych porad dla każdego odwiedzającego. Zaufaj profesjonalizmowi Poland Boat Show i odnajdź swoje idealne rozwiązanie w świecie żeglugi.

Wystawcy targów Poland Boat Show to profesjonaliści w branży żeglarskiej. Znajdziesz tutaj nie tylko najnowsze modele jachtów i łodzi, ale również najwyższej jakości akcesoria i sprzęt żeglarski. Każdy z wystawców posiada wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę, która pozwala doradzić i odpowiedzieć na każde pytanie. Możesz liczyć na indywidualne podejście, fachową obsługę oraz najwyższą jakość produktów. Poland Boat Show to miejsce, gdzie najbardziej wymagający żeglarze znajdą wszystko, czego potrzebują, by cieszyć się pasją na najwyższym poziomie.

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

PTAK WARSAW EXPO – NAJLEPIEJ SKOMUNIKOWANE CENTRUM TARGOWE W POLSCE!

Największy obiekt targowy w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej

143 000 m2 powierzchni wystawienniczej
500 000 m2 powierzchni zewnętrznej
SAMOLOTEM

Do Ptak Warsaw Expo z Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina dotrzeć można w niespełna 10 minut! Nasze Centrum jest również dogodnie położone względem lotniska w Modlinie oraz Łodzi.

POCIĄGIEM

Warszawa posiada trzy stacje kolejowe dla pociągów dalekobieżnych: Dworzec Centralny (Warszawa Centralna), Dworzec Wschodni (Warszawa Wschodnia) oraz Dworzec Zachodni (Warszawa Zachodnia). Z dworca zachodniego do Ptak Warsaw Expo można dojechać samochodem już w 13 minut (wg Google).

AUTOBUSEM MIEJSKIM

Autobusy linii 703, 711 z zajezdni Krakowska P+R do przystanku „Paszków” lub autobus 733 do przystanku „Centrum Mody”. Uwaga! „Przystanek Paszków” i „Centrum mody” mieszczą się w II strefie biletowej. W bilety zaopatrzyć się można w większości kiosków, w biletomatach oraz autobusach.

SAMOCHODEM

Ptak Warsaw Expo znajduje się bezpośrednio przy trasie S8 w kierunku na Katowice. Zjazd Paszków. Dojazd z okolic lotniska Okęcie zajmie około 10 minut. Z centrum Warszawy – 15 minut. Z parkowaniem nie będzie problemu, nasze centrum dysponuje 15 000 miejsc parkingowych!