Boat Show i Warszawski Salon Jachtowy łączą siły!

W dniach 3-6 listopada 2022 roku odbędą się największe w środkowo-wschodniej Europie i jedyne w Polsce branżowe targi jachtów, osprzętu jachtowego i sportów wodnych – Poland Boat Show.

Międzynarodowe Targi Jachtowe i Osprzętu Jachtowego w Ptak Warsaw Expo to wynik połączenia dwóch najsilniejszych marek na polskim rynku, czyli Warszawskiego Salonu Jachtowego i Boat Show. Pozwoli ono na mocne ubranżowienie imprezy i wzmocnienie jej międzynarodowego prestiżu. Ta integracja to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku, który w ostatnim czasie nie tylko zaliczył skok rozwojowy, ale także potrzebował jednego wiodącego miejsca, które skupi branżowych liderów.

Poland Boat Show jest właśnie taką platformą. Dzięki połączeniu tradycji targów z Łodzi i szybkiego rozwoju imprezy w Ptak Warsaw Expo stworzymy wydarzenie unikatowe na skalę krajową i europejską. Będzie to pierwsza i jedyna w Polsce tak kompleksowa prezentacja sektorów związanych z produkcją jachtów i łodzi motorowych, jachtów żaglowych, osprzętu i akcesoriów.

Poland Boat Show to również okazja do integracji całego środowiska i nawiązania nowych kontaktów biznesowych, wyjścia na rynki zagraniczne, rozbudowy łańcucha dostaw oraz stworzenia siatki relacji, która jeszcze bardziej umocni branżę. To znakomita możliwość do zaznajomienia się z szeroką gamą ofert prosto od najlepszych producentów, realizujących zamówienia na rynki światowe, a także rozmowy o innowacjach i trendach, które docierają z różnych części globu.

Najnowocześniejsze rozwiązania od polskich producentów, nowości i trendy, wystawcy i kupcy z całego świata, jakość i pasja – taka właśnie będzie tegoroczna edycja Poland Boat Show. Dołącz do wydarzenia i zarejestruj się już dziś!

Zaprasza ZARZĄD PTAK WARSAW EXPO

Poland Boat Show
3-6 listopada 2022
PTAK Warsaw Expo
Warszawa – Nadarzyn