Podsumowanie Warszawskiego Salonu Jachtowego 2021

V edycja „Warszawskiego Salonu Jachtowego” dobiegła końca. Największe wydarzenie branży Marine odbyło się pomiędzy 05.11.2021 a 07.11.2021

Ptak Warsaw Expo tworzy największą w Europie Środkowo-Wschodniej platformę do wzajemnej promocji i wymiany wiedzy. Dynamicznie rozwijamy się od wielu lat i nie zamierzamy zwalniać tempa. Jaka jest nasza recepta na sukces? To profesjonalne podejście, sumienne wykonywanie naszych obowiązków i dbałość o najmniejsze szczegóły. Cechuje nas nie tylko skala targów. Kładziemy nacisk przede wszystkim na jakość organizowanych przez nas wydarzeń. Nic nie motywuje tak jak triumf organizowanej imprezy.

Warszawski Salon Jachtowy nie stanowił wyjątku od reguły, przez 3 dni targowe, wystawcy mogli liczyć na najwyższą jakość obsługi. Swoje produkty i usługi zaprezentowały setki firm. Z ofertami zapoznały się tysiące klientów branżowych i pasjonatów. Piąta edycja dała odwiedzającym i wystawcom bezkonkurencyjną platformę do wymiany wiedzy i wewnątrz-branżowej dyskusji. Obecni zaznajomili się z najnowszymi innowacjami i trendami panującymi na rynku jachtów i sportów wodnych.

W trakcie targów wizytujący mogli zapoznać się z szeroką ofertą prezentowanych przez wystawców jachtów, łodzi sportowych, kajaków, rowerów wodnych czy łodzi i pontonów dedykowanych zapalonym wędkarzom. Warszawski Salon Jachtowy to jednak nie tylko łodzie, których zawitało do nas więcej niż 200 jednostek o łącznej wartości ponad 56 milionów złotych.

W tym roku swój produktowy repertuar zaprezentowali również producenci i sprzedawcy akcesoriów niezbędnych do wodnego hobby, takich jak: wyposażenie łodzi, sprzęt ratowniczy i asekuracyjny, odzież żeglarska, lawety i przyczepy podłodziowe, elektronika i nawigacja. Zaprezentowały się firmy świadczące usługi czarterowe, ubezpieczeniowe i leasingowe. Miłośnicy podwodnej eksploracji odwiedzili strefę dedykowaną nurkom.

Dni targowe urozmaicone zostały w konferencje, prelekcje wystawców i spotkania z youtuberami, traktujące o produktach, usługach, proekologicznych rozwiązaniach w turystyce wodnej czy nietypowych specjalnościach w branży sportów wodnych. Mogliśmy wysłuchać pasjonatów opowiadających o swoim stylu życia.

Targi zakończyły się całkowitym sukcesem. Odwiedzający i wystawcy nawiązali cenne kontakty biznesowe a po zakończeniu targów opuścili hale z podpisanymi kontraktami. Klienci indywidualni zapoznali się z interesującymi ich ofertami i wyszli bogatsi o cenną wiedzę rynkową. Cieszymy się, że możemy razem tworzyć tak silną platformę targową.

Dziękujemy za Waszą obecność!

Fascynatów łodzi zapraszamy na wiosenne targi Warsaw Boat – 03-05.03.2022