V edycja Warszawskiego Salonu Jachtowego

W dniach 10-13 października 2024 Ptak Warsaw Expo będzie miejscem ekspozycji, a przede wszystkim – promocji sportów wodnych i jednostek pływających.  V edycja Warszawskiego Salonu Jachtowego to pierwszej wody wydarzenie dla przedstawicieli branży promującej Polskę za granicą.

Warszawski Salon Jachtowy to niepowtarzalna okazja do tego, aby w jednym miejscu i czasie zobaczyć szeroką gamę jednostek pływających, w tym wiele pięknych łodzi żaglowych i motorowych od polskich i światowych producentów oraz rynkowych premier.

Pandemia koronawirusa spowodowała wiele szkód w postaci odwołanych targów, niepewności związanej z łańcuchem dostaw, jednak branża jachtowa utrzymała się na torach. WHO wyraziła opinię, że jachting jest jedną z najbezpieczniejszych form rekreacji w czasie pandemii, a wiele osób dostrzegło w nim możliwość wypoczynku wakacyjnego w oddaleniu od osób potencjalnie zakażonych. Kolejna edycja Międzynarodowych Targów Jachtów i Sportów Wodnych pozwoli na odbudowanie tych relacji, które w ostatnim czasie ucierpiały oraz omówienia trendów i perspektyw dalszego rozwoju branży. 

Prężnie rozwijająca się branża jachtowa oczekuje nowej formuły targowej – nastawionej na kontraktacje i bliską współpracę między producentami a dostawcami. Słuchając głosów wystawców, postanowiliśmy przygotować unikalną przestrzeń dedykowaną producentom i dystrybutorom sprzętu, w formule opartej na indywidualnych spotkaniach biznesowych, aktywnej sprzedaży i dedykowanych prezentacjach. W związku z tym już podczas najbliższej edycji Warszawskiego Salonu Jachtowego przewidziany jest dodatkowy dzień targów. Będzie to pierwszy dzień wystawy, niedostępny dla ogółu zwiedzających. Dzień biznesowo-kontraktacyjny. Właśnie taki, jakiego do tej pory brakowało na polskich wydarzeniach branżowych, a który jest standardem liderów globalnych targów. Rozwijamy naszą wystawę o profesjonalnie przygotowany segment B2B.

Warszawski Salon Jachtowy to wydarzenie, w trakcie którego swoją ofertę prezentują producenci i dystrybutorzy jachtów żaglowych i motorowych, łodzi sportowych, kajaków, rowerów i skuterów wodnych, łodzi wędkarskich, house-boatów, pontonów, sprzętu asekuracyjnego i ratowniczego, przyczep podłodziowych i lawet, a także odzieży żeglarskiej, elektroniki i nawigacji. Prezentują się również firmy oferujące czartery jachtów i łodzi, a także dostawcy usług, ubezpieczeń i leasingu. Wydarzeniu rokrocznie towarzyszą liczne premiery, warsztaty i szkolenia, a także spotkania z pasjonatami oraz doradztwo w zakresie zakupów.

Już teraz zaplanuj swoją wizytę na wyjątkowych Targach Jachtów i Sportów Wodnych.