Ruszyła sprzedaż biletów na targi

Zapraszamy do zakupienia biletów na Camper & Caravan Show, wyjątkowe wydarzenie, stanowiące połączenie klasycznych targów z innowacyjnymi i opiniotwórczymi wydarzeniami towarzyszącymi 

O TARGACH | Podczas Międzynarodowych Targów Jachtów i Sportów Wodnych swoje oferty zaprezentują producenci i dystrybutorzy m.in. jachtów żaglowych i motorowych, łodzi, kajaków, rowerów i skuterów wodnych, sprzętu asekuracyjnego i ratowniczego, a także odzieży żeglarskiej, elektroniki i nawigacji. Odwiedzający będą mieli również możliwość wynajmu łodzi lub ubezpieczenia jachtu. Na miłośników nurkowania czeka zaś przygotowana specjalnie dla nich strefa, w ramach której znajdą m.in. szkoły nurkowania oraz organizatorów egzotycznych morskich wypraw. 

BILETY | Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w targach zapraszamy do odwiedzenia strony rejestracji. Jeśli jesteście związani z branżą, której dotyczy organizowane przez Ptak Warsaw Expo wydarzenie, wówczas wybieracie opcję BILET BRANŻOWY. Jeśli po prostu chcecie poznać najnowsze trendy lub klasyczne oferty naszych wystawców, wówczas kupujecie BILET JEDNODNIOWY. Na wszystkich czekają wyjątkowe rabaty. 

Więcej informacji o targach dostępnych na stronie: TARGI JACHTOWE ORAZ SPORTÓW WODNYCH Warszawski Salon Jachtowy.