Płyń stylowo z Ptak Warsaw Expo

Już od 5 do 7 Listopada Ptak Warsaw Expo, największe centrum targowo-kongresowe w Europie Środkowej, zagości wystawców branży jachtowej w ramach targów „Warszawski Salon Jachtowy”. Będzie to trzydniowe wydarzenie poświęcone jachtom, oraz sportom wodnym. Impreza dająca możliwość poznania najnowszych rynkowych nowinek oraz ofert ponad 205 wystawców.

Podczas tegorocznej edycji targów przez 3 dni będziemy mogli zapoznawać się z szeroką ofertą prezentowaną przez producentów i dystrybutorów jachtów żaglowych oraz motorowych. Ale przecież nie tylko jachtami człowiek żyje. Nasze Expo, to wiele więcej pozycji wpisujących się w branżę marine. To także łodzie sportowe, kajaki, rowery wodne. Znajdziemy również łódki, czy pontony projektowane specjalnie dla prawdziwych fanatyków wędkarstwa.

W planie znajdziemy również potrzebny sprzęt i akcesoria niezbędne dla każdego pasjonata wodnych sportów i wojaży. Zapoznamy się z producentami i sprzedawcami oferującymi sprzęt ratowniczy i asekuracyjny, odzież żeglarską, lawety i przyczepy podłodziowe. Znajdziemy również marki elektroniki i nawigacji. Zaprezentują się również firmy oferujące czarter jachtów i łodzi. Znajdziemy firmy świadczące specjalistyczne usługi, agentów firm ubezpieczeniowych i leasingowych. Miłośników podwodnej eksploracji zapraszamy na strefę dla nurków.

Każdy dzień targowy będzie również okraszony w konferencje traktujące o produktach, usługach, proekologicznych rozwiązaniach w turystyce wodnej, czy nietypowych specjalnościach w branży sportów wodnych.

Więcej informacji na: prelekcje-wystawcow

Wystawę tworzymy dla prawdziwych pasjonatów wód i sportu. Dla tych, których pasjonują nowinki techniczne w branży jachtowej, jak i tych, którzy chcą rozwijać swój biznes. Szykuje się sztorm! Czekamy na Ciebie!

Zarejestruj się już teraz!